Kompozyty

O kompozytach

okompozytachHI-MACS, CORIAN, KERROCK, STARON, KRION, HANEX, REHAU, AKRILIKA to kompozyty mineralno-akrylowe „Solid Surface”. Kompozyty te składają się z żywicy akrylowej (polimetakrylu metylu około 25%), mielonych minerałów (wodorotlenku glinu – pozyskiwanego z Boksytu – Rudy Aluminium – około 70%) oraz naturalnych pigmentów. Bogata kolorystyka, niemal bezspoinowe łączenie i swoboda kształtowania stawiają te tworzywa w czołówce materiałów wykorzystywanych tam, gdzie wymagana jest najwyższa higieniczność.

Rosnące doświadczenie i otwarcie na potrzeby Klientów pozwoliły nam na zdobycie tak ważnego w branży meblarskiej zaufania, które dało możliwość zrealizowania szeregu ciekawych i wymagających zleceń zarówno dla Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystko to zaowocowało kolejnymi zleceniami pozyskanymi dzięki reklamie najlepszej z możliwych – zadowolonym klientom.

Jesteśmy firmą ambitną, która na bieżąco monitoruje, warte odnotowania, wydarzenia w branży meblarskiej, nieustannie podążając za nowościami. Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy za rozsądną cenę pragną otrzymać wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę od projektu do montażu.

Istnieje możliwość wykonania i/lub zamontowania umywalki, komory czy zlewu z materiału identycznego jak blat. Możemy też nafrezować elegancki ociekacz, idealnie komponującego się z wybranym przez Państwa blatem.

Atuty Solid Surface

Dowolność kształtowania – brak ograniczeń związanych z szerokością, długością, grubością, ilością czy kształtem danego elementu. Brak porowatość i chłonności – uniemożliwia przenikanie substancji i bakterii do struktury materiału, co wyklucza możliwość rozwijania się grzybów czy bakterii.

Zastosowanie Solid Surface

Materiał kompozytowy Solid Surface doskonale nadaje się do produkcji blatów kuchennych, łazienkowych, barowych, recepcyjnych, elementów wyposażenia gabinetów lekarskich, sal przedoperacyjnych i operacyjnych oraz parapety.

Co robimy

1
Blaty kuchenne

Higieniczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne blaty kompozytowe

2
Umywalki kompozytowe

Umywalki z kompozytów, również zintegrowane z blatem łazienkowym

3
Zlewy kompozytowe

Zlewy wykonane z kompozytów, również zintegrowane z blatem kuchennym

4
Kompozytowe różne

Oryginalne wyroby z kompozytów: balustrady, doniczki, meble

5
Biurka, lady, recepcje

Biurka, lady, recepcje i inne meble biurowe wykonane z kompozytów

6
Meble medyczne

Higieniczne meble medyczne, odporne mechanicznie

7
Kompozytowe komercyjne różne

Oryginalne wyroby z kompozytów o charakterze komercyjnym

Kompozyty kolory

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now Button