O firmie

Informacje o firmie

onasFunkcjonujemy w branży stolarskiej od roku 2006. Podstawą naszej działalności są elementy wystroju wnętrz oraz meble na wymiar, produkowane według indywidualnych projektów, zgodnie z wymaganiami i zaleceniami klienta. Produkujemy m.in. meble kuchenne, łazienkowe, meble biurowe, pokojowe i sklepowe.

 

Nieustannie rosnące doświadczenie oraz otwarcie na potrzeby Klientów pozwoliło na zdobycie tak ważnego w branży meblarskiej zaufania, które dało nam możliwość zrealizowania szeregu ciekawych i wymagających zleceń zarówno wśród Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Zaowocowało to kolejnymi zleceniami pozyskanymi dzięki reklamie najlepszej z możliwych – realizowanej przez zadowolonych klientów.

Jesteśmy firmą ambitną, która na bieżąco monitoruje, warte odnotowania, wydarzenia w branży meblarskiej, nieustannie podążając za nowościami. Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy za rozsądną cenę pragną otrzymać wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę od projektu do montażu.

Co robimy?

1
Produkcja mebli na wymiar

Produkujemy zarówno meble dla Klientów indywidualnych, do mieszkań i domów – meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, garderoby, szafy i inne jak i meble komercyjne dla firm i obiektów użyteczności publicznej – meble biurowe, lady, biurka, recepcje, stoiska targowe, meble do barów, urzędów itp. Jesteśmy wstanie wykonać każdy rodzaj mebla zgodnie z oczekiwaniem i życzeniem klienta lub w oparciu o gotowy projektem.

2
Obróbka materiałów kompozytowych

Obrabiamy kompozyty HI-MACS, CORIAN, KERROCK, STARON. Długoletnie doświadczenie i praca z kompozytami mineralno-akrylowymi ugruntowało naszą pozycję wśród firm zajmujących się obrabianiem wyżej wymienionych materiałów kompozytowych, tworzących zeń różne elementy wystroju wnętrz począwszy od prostych blatów kuchennych po bardziej wyrafinowane, wyginane formy lad, biurek, wysp kuchennych, zlewów i umywalek.

certyfikaty

certyfikat-kerrock
certyfikat-staron

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now Button