Obróbka materiałów kompozytowych

Kompozyty

Zajmujemy się obróbką materiałów kompozytowych HI-MACS, CORIAN, KERROCK i STARON. Długoletnie doświadczenie i praca z kompozytami mineralno – akrylowymi, ugruntowało nas na dość mocnej pozycji tych zakładów, które z powodzeniem wykorzystują i obrabiają wyżej wymienione materiały w różne elementy wystroju wnętrz począwszy od prostych blatów kuchennych po bardziej wyrafinowane i wyginane formy lad, biurek, wysp kuchennych, zlewów i umywalek, zachowując przy tym wszystkie normy, zarówno własne jak i producentów, dotyczące grubości stosowanych płyt, sposobu obróbki termicznej, łączenia i klejenia.

okompozytachHI-MACS, CORIAN, KERROCK, STARON to materiały zaliczane do grupy kompozytów mineralno-akrylowych, określanych ogólnie jako „Solid Surface”. Kompozyty te składają się z żywicy akrylowej (polimetakrylu metylu ok. 25%), mielonych minerałów (wodorotlenku glinu – pozyskiwanego z Boksytu – Rudy Aluminium – ok. 70%) oraz naturalnych pigmentów. Bogata kolorystyka, możliwość niemal bez spoinowego łączenia materiału oraz dowolne kształtowanie stawiają te tworzywa w ścisłej czołówce wśród materiałów wykorzystywanych zwłaszcza tam, gdzie wymagana jest najwyższa higieniczność.

Nieustannie rosnące doświadczenie oraz otwarcie na potrzeby Klientów pozwoliło na zdobycie tak ważnego w branży meblarskiej zaufania, które dało nam możliwość zrealizowania szeregu ciekawych i wymagających zleceń zarówno wśród Klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Zaowocowało to kolejnymi zleceniami pozyskanymi dzięki reklamie najlepszej z możliwych – realizowanej przez zadowolonych klientów.

Jesteśmy firmą ambitną, która na bieżąco monitoruje, warte odnotowania, wydarzenia w branży meblarskiej, nieustannie podążając za nowościami. Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy za rozsądną cenę pragną otrzymać wysokiej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę od projektu do montażu.

Istnieje możliwość wykonania i/lub zamontowania umywalki, komory czy zlewu z materiału identycznego jak blat. Możemy też nafrezować elegancki ociekacz, idealnie komponującego się z wybranym przez Państwa blatem.

kolory

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Call Now Button